Dzień Edukacji Narodowej: Nagrody i odznaczenia dla naszych pracowników

14 października obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na uroczystym posiedzeniu Senatu Uniwersytetu Łódzkiego pracownicy naszej uczelni zostali uhonorowani odznaczeniami państwowymi, medalami i nagrodami. Wśród nich liczną grupę stanowili pracownicy Instytutu Gospodarki Przestrzennej.

fot. Maciej Andrzejewski / Centrum Promocji UŁ

Wśród osób uhonorowanych odznaczeniami państwowymi znaleźli się:

Z kolei następujące osoby zostały uhonorowane Nagrodami Rektor Uniwersytetu Łódzkiego:

• dr Artur Gajdos - nagroda indywidualna III stopnia za osiągnięcia organizacyjne,
  • dr Aneta Tylman - nagroda indywidualna II stopnia za osiągnięcia organizacyjne,
  • dr Jakub Zasina - nagroda indywidualna II stopnia za osiągnięcia naukowo-badawcze,
  • dr Konrad Żelazowski - nagroda indywidualna II stopnia za osiągnięcia dydaktyczne.

Pełna relacja fotograficzna z uroczystości jest dostępna na koncie Uniwersytetu Łódzkiego w serwisie Flickr.

Materiał źródłowy: Centrum Promocji UŁ, Rektorat UŁ & Biblioteka UŁ
Redakcja: dr Jakub Zasina